O firmie

Lamborghini jest znakiem rozpoznawczym technologii Fortador

FORTADOR jest twórcą Systemu Czyszczenia Parowego, który powstał z połączenia europejskiego zakładu produkcyjnego ręcznie składającego swoje urządzenia, amerykańskiego laboratorium polimerowego oraz produkcji ekologicznych środków czyszczących.

Współpracujemy na wyłączność z działem produkującym palniki firmy Lamborghini Caroclima, co pozwoliło nam na zarejestrowanie międzynarodowego znaku towarowego “Fortador powered by Lamborghini”.

Posiadamy biura sprzedaży i odziały serwisowe w USA, Kanadzie, Hong Kongu, Tajlandii, Japonii, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Ameryce Południowej, Australii i Indiach.

Oddziałów
na Świecie
Technologia Fortador

Rozwój technologii,
rozwojemy Twojego biznesu

Nasze działy badawczo-rozwojowe i produkcyjne zbudawały piątą generację najbardziej zaawansowanych parowych urządzeń czyszczących na rynku, która zapewniają najlepszą wydajność i niezawodność w swojej klasie.

Nasz dział chemiczny, stworzył najbardziej skuteczny system polimerowy do każdego rodzaju czyszczenia od motoryzacji i łodzi do samolotów i budynków mieszkalnych. Wysoko skoncentrowane ekologiczne nano detergenty zapewniają wyjątkowy połysk i oszczędność czasu.

Najwyższy standard ręcznie wykonanego sprzętu i tylko europejskie, oryginalne komponenty pozwalają na uzyskanie do 3 lat gwarancji na nasze najnowocześniejsze urządzenia.

MOC KORZYŚCI

Zyskuj z FORTADOR

Aliquam a augue suscipit, luctus neque purur dolor primis libero
tempus, tempor posuere ligula varius augue luctus donec

Wsparcie Inwestorów

Wspieramy naszych Inwestorów podczas całego procesu inwestycyjnego, prowadzimy krok po kroku. Pomagamy dobrać lokalizację lub ją pozyskać (zobacz Gotowy biznes z lokalizacją) a także pozyskać finansowanie inwestycji.

System zdalnego zarządzania Nowość

Zarządzaj maszyną wprost ze swojego telefonu z dowolnego miejsca na świecie. Zaoszczędzisz czas, pieniądze, a także będziesz miał stały nadzór nad finansami swojego biznesu.

Przewagi innowacyjne

Postaw na większe zyski korzystając z najnowszych rozwiązań: układy wytwarzania pary by Lamborghini, płatności kartą, zdalne zarządzanie maszyną, dystrybutory dodatków.

Olbrzymia ilość dodatków

Dbamy o to, aby biznesy naszych klientów zawsze pokrywały się z oczekiwaniami rynku. Właśnie dlatego posiadamy wciąż rosnąca bazę dodatków, dzięki którym możesz zwiększyć rentowność w dowolnym dla siebie momencie.

Fortador Polska

Zobacz całą prawdę
o Fortador Polska

Filozofia Fortador to tworzenie skutecznych rozwiązań.
Fortador jest producentem parowych urządzeń czyszczących, na których możesz polegać.
Wiemy, że oczekujesz perfekcji i tworzymy ją dla Ciebie.